Budowanie tarasu do wanny z hydromasażem

Dużo osób chce dziś zainstalować wannę z hydromasażem na istniejącym tarasie, jeśli Twój taras nie został zbudowany, lub biorąc pod uwagę wagę wanny z hydromasażem, istnieje prawdopodobieństwo, że istniejący taras nie będzie obsługiwał wanny z hydromasażem, pomimo iż może ona ważyć wyłącznie od 400 do 500 funtów mogą pomieścić 300 galonów wody, 7 funtów na galon lub dodatkowe 2100 funtów, dodając to do wagi wanny i dodając wagę osób znajdujących się w niej, widać, że waga na kwadrat jest nieco wysoka. W większości przypadków taras można przeprojektować tak, by pomieścił wannę z hydromasażem, dodając dodatkowe sprawdzenie pomocy technicznej w lokalnym dziale budowlanym lub wykwalifikowanej osobie, aby upewnić się, że szanse na wsparcie naszej nowej wanny.

Obecnie jest mnóstwo możliwości wyboru materiałów pokładowych, od tradycyjnego cedru i sekwoi po szpilki poddane obróbce ciśnieniowej i inne materiały stworzone przez człowieka. Najbardziej korzystny z tych wyborów jest sosna poddana obróbce ciśnieniowej. Istnieją trzy poziomy obróbki i jest mierzona ilością środka konserwującego na stopę sześcienną drewna. na stopę użyj tej oceny dla elementów, które nie będą miały związku z podłożem. Następny poziom dotyczy elementów, jakie będą lub mogą łączyć się z ziemią a są oceniane na 0,40 funta na stopę kwadratową, a najwyższy poziom, który dotyczy poniżej klasy, to 0,60 funta na stopę kwadratową, 4 x 4 i 6 x 6s mają generalnie ocenę 0,60.

Tutaj znajdziesz ofertę dotyczącą tematu kleje budowlane

Większość ludzi woli naturalne drewno, takie jak cedr i sekwoja, które są najdroższe oraz posiadają jakieś wady, jeśli są używane do desek, można je łatwo zarysować podczas przenoszenia mebli, na przykład staną się szare, chyba że je zabrudzisz lub zakonserwujesz. mycie ciśnieniowe przywróci naturalny wygląd.

Nowa generacja materiału pokładowego to kompozyty wytworzone przez człowieka, które są na ogół wykonane z produktów wynikających z recyklingu, takich jak drewno i plastik, są one nieco droższe niż sosna poddana obróbce ciśnieniowej, ale wytrzymają znacznie dłużej. znowu dobre mycie ciśnieniowe przywróci go do życia. inną częstą skargą dotyczącą kompozytów jest to, że nagrzewają się nawet przy niewielkiej ilości światła słonecznego.

Bez względu na to, jakiego rodzaju materiału używasz do budowy nowego tarasu, koniecznie skonsultuj się z profesjonalnym projektantem tarasu, aby zagwarantować, iż nowy taras będzie stosowałem tę nową wannę z hydromasażem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.