Trendy sprzed wielu lat dziś na szczycie popularności

W latach sześćdziesiątych dwudziestego wieku popularne były bardzo wąskie i nieco zbyt krótkie spodnie. Ta tendencja znowu powróciła w ostatnich latach. Stanowiła część stylu określanego jako slim, który charakteryzował się również przylegającymi marynarkami.

Lata siedemdziesiąte dwudziestego wieku to, jeżeli chodzi o spodnie moda na tzw.: dzwony. Były to spodnie węższe u góry i rozszerzane na dole. Moda na nie wróciła w dziewiątej dekadzie dwudziestego wieku. Znowu ostatnimi czasy tu i ówdzie widać ten fason.

W latach czterdziestych ubiegłego wieku popularne były nader duże marynarki i bardzo szerokie – na całej długości, spodnie. Wydaje się, że blisko tej mody były garnitury w latach osiemdziesiątych zeszłego wieku i w następnej dekadzie. Natomiast spodnie jeansowe to w latach dziewięćdziesiątych wspomniane wyżej dzwony.

Czwarta dekada ubiegłego wieku to, w temacie fryzur męskich moda na dłuższe włosy u góry i podcięte z tyłu i z boków. Taka tendencja wróciła powtórnie w latach dziewięćdziesiątych i niedawno, słowem na początku lat dwudziestych dwudziestego pierwszego wieku również widać ten styl.

Fasony pojawiają się, wygasają i ponownie wracają po kilku latach.

https://dantex-moda.pl